Genel

Güvenli Paranın Adı: Papara

  Genel    24 Ağustos 2016
Yorum Yok
Artık bir işleminiz daha güvenli bir şekilde yapabileceksiniz. BDDK onaylı yeni yerli Paypal bize Papara Olarak yerli bir altyapı ile karşımızda bazıları için devrim gibi birşey olsada sistemi incelediğimizde bir çok eksiğine rastlamamız münkün belki çıktıkları yolda yeni olduklarından olsa zamanla tutabilecek bir sistem olacağı kanaatindeyim. Site baktığımızda ciddi oranda para yatırma ve çekme olanağı veriyor, Anlaşmalı bankaların ATM’lerinden para çekme olsun hesabınızdan para aktarma para çekme işlemlerini rahatça yapabileceğiniz bir sistem üye olup az kurcaladığım Papara!
Parapara-Paywizard
Webmaster sektörünü şimdilik pek memnun etmezsede ilerde önü açık bir uygulama olmaya adaydır. Özellikle alışverişte kredi kartı bilgilerin gözükmemesi için güzel bir uygulama olan Papara Paypala Oranla yerli firma olduğu için tutma olasalığı daha yüksektir. Özellikle şimdilik Türkiye ile kısıtlı bir firma olduğu için özellikle yurt dışı kart kullanımında biraz geride kalıyor.. Yaygınlaştıkça kullanım oranı artıkça özellikler artmaya başlayacaktır.
Ne kadar Paypal ve o tarzta ödeme sistemlerine rakip olamasada aday olmaya aday sistem adım adım adını duyurma gayreti içerisinde

Etiketler : , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Lütfen Disqus eklentisini kurun.

  Son Yorumlar

      Alexa

      Yazarkafe

    Bumerang - Yazarkafe